Markanızı Tamamlayın

Sosyal medya platformları markanızın pazarlama stratejilerini belirlerken markanızı tamamlayan en önemli unsurdur. Günümüzde  ise web sitesi, kurumsal kimlik ile ayrılmaz bir bütündür. İnsanlar artık firma ve markaların güvenirliğini sosyal medya hesaplarının kurumsallığından anlıyor. Sosyal medya hesapları ne kadar profesyonel yönetilirse o kadar kaliteli marka o kadar güvenilir marka izlenimi alınıyor ki çok ta doğru.

Doğru Platformda Yer Alın

Sosyal medya hesaplarını markanın yer aldığı sektör, hedef kitle, markanın ihtiyaçları gibi bir çok faktör bir araya gelerek en doğru seçim yapıır. Bir markanın tüm sosyal medya mevralarında platformlarında yer almasına gerek yoktur. Ancak hangi platformlarda nasıl yer alacağını belirlemek analiz ve hedef kitle gibi faktörlerin bir araya gelip incelenmesiyle oluşturulur. Bu bilgi temeldeki en önemli bilgidir. 

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

Medya planlamanızı doğru hedef kitleyi belirleyerek yapar ve size daha ilk adımda yolun yarısını giderek zaman kazandırırız. Güncel yaratıcı sosyal medya içerikleri hazırlayarak sadece hedef kitle odaklı paylaşımlarla tam emek fayda verimliliğini hesap ederek yaparız. Ayrıca tüm paylaşımlar ve etkilenşimler düzenli olarak raporlanarak bir sonraki adım ile ilgili ipuçlarını doğru analiz ederek her geçen gün daha isabetli hedef odaklı hareket ederiz.