WEB TASARIM

OnlineBeyin şahıslara ve kurumlara hedef odaklı, hızlı ve mobil cihazlara tam uyumlu, yeni nesil web tasarım çözümleri üretir.

DOKUN ARA TEKLİF ALE-POSTA İLE TEKLİF ALWHATSAPP İLE TEKLİF AL

OnlineBeyin ekibi; 7/24 ulaşılabilir yapısı ile her an yanınızda.

MOBİL OLUN

OnlineBeyin web sitelerini responsive yani duyarlı tasarlar. Müşterileriniz onlineBeyin üretimi web sitenizi telefonla, tabletle, bilgisayarla kullanabilirler.

FARK YARATIN

OnlineBeyin başladığı her projenin sorumluluğunu hissederek, rakiplerinden bir adım önde olmasına yönelik çözümler üretiriz. Size fark yaratır.

GELECEĞİNİZİ TASARLIYORUZ!


OnlineBeyin sadece web sitesi değil, firmanızın geleceğini tasarlar. Web Siteniz, potansiyel müşterinizin gözündeki ilk izleniminiz ve kalitenizdir.


Özellikle kurumsal web sitesi ve e-ticaret sitesi çalışamalarında mutlaka müşteri analizi, sektör analizi, rakip analizi yaparak işe başlarız. Sektör analizi yaparak satılan ürün ya da hizmetin hangilerinin internet üzerinden niye tercih edildiğini göz önüne alır ürünlerin yerleşimini bu verilere bakarak yaparız. Rakip analizi yaparak sektörün eksik yanlarını bulmaya çalışırız. Rakip firmalarda olmayan neyi kendimize katabilir ve müşteriye yarar sağlayabiliriz diye düşünürüz. Müşteri analizi yaparak müşterilerin yaş ortalamalarını internet bilgisayar kullanım becerilerini ve zevklerini değerlendirerek, site ziyaretçisi potansiyel müşterilerin memnun kalmalarını ve onlara hitap eden samimi bir site yapmaya çalışırız. Yani biz sizin yerinize sizin için bir çok şeyi düşünürüz ve analiz ederiz.

GERİDE KALMA

OnlineBeyin ekibi teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürettiği işlere yenilikleri adapte eder. Böylece müşterilere sunulan hizmetler eskimez.

HEDEFİ TUTTUR

OnlineBeyin üretimi web siteler verimlilik garantilidir. Projeye başlarken belirlenen adımlara ve hedeflenen değerlere mutlaka ulaşılır.

MEMNUN KALIN

OnlineBeyin müşteri memnuniyeti odaklı çalışır, her müşterimize özel ihtiyaç analizleri ile müşteriye özel çözümler üretilir ve maksimum fayda amaçlanır.

En Son Yapılan Web Siteleri

Kurumlara ve Şahıslara Özel Web Sitesi

Günümüzde web siteleri firma ve şirketleri yerel işletme olmaktan çıkararak global bir yapıya büründürür. Bugün istanbul içinde satış yapan firma web sitesi sayesinde Ankara' dan talep almış Fransa' ya satış yapmış hale gelebilmektedir. Bu tabiki bir çok yol ile mümkün kılınabilir ancak maliyet fayda analizinde en verimlisi kaynak web sitesidir.

Firmalar yıllardan beri daha çok satış yaparak daha düşük maliyeti ve daha yüksek kar oranını hedeflemektedir. İnternetten önce bütçesi yetenler ve risk alabilen şirketler fuarlarda stand açarak büyük riskler almaktaydı. Ancak internetin yaygınlaşması ile tüm dünyaya kolayca ürünümüzü gösterebilmek ve talep toplamak fuarlara kıyasla çok çok düşük maliyetli ve risksiz. Bu nedenle artık her firma, yerel yada global olarak bir web sitesi yaptırarak geleceğe sağlam adımlar atmaktadır. Bir firmanın belkide yıllarca karlarını yatırıma çevirerek güçlükle oluşturabileceği uzak lokasyonlardan müşteri taleplerini günümüzde 1 aylık bir web sitesi çalışması ile kısa vadede etkin ve verimli müşteri taleplerine toplayarak ulaşılabilmektedir.
İşte bunu gören firmalar web sitesine ağarlık vererek internetteki yerlerini sağlamlaştırmaktadırlar.

Özellikle şirketler ve kurumlar için web sitesi demek daha çok müşteri demektir. Bu bile yeterli bir sebepken web siteleri sayesinde sadece daha çok müşteri değil aynı zamanda potansiyel müşterilerde marka algısı, kurumsallık gibi izlenimler bırakılır ve bunlar ilerleyen süreçte katlanarak müşteri olarak geri dönüş sağlar.

Kullanıcı Odaklı Web Tasarım

Web sitesi yapım aşamasında yapılan analizler dikkate alınarak ve potansiyel müşterilerin web sitenize çoğunlukla nerden girdikleri gibi detaylar incelenerek cep telefonuna, akıllı telefonlara, tabletlere ve televizyonlara uyumlu tasarlanır. Ayrıca opera, internet explorer, mozilla firefox, safari, chrome gibi en çok kullanılan tarayıcılara tam uyumlu çalışacak şekilde yapılır.

Okunaklı web siteleri tasarlamak, okunacak yazı koymaktan daha önemlidir. Bir çok site vardır içeriği dolu ama ziyaretçi sayısı az, bunun nedeni tasarım ve arayüzün kullanıcı dostu olmamasıdır. Kullanıcı dostu arayüz tasarlamak için öncelikle kişisel zevkler gözardı edilmelidir. Ayrıca daha önce yapılan analizler doğrultusunda potansiyel ziyaretçilerin davranışları ve tercihleri göz önüne alınarak arayüz tasarlanmalıdır.

Web sitesini potansiyel ziyaretçilere odaklı yaparak sitenin asıl amacına hizmet etmesine en büyük katkı sağlamış olur. Bu aynı zamanda arama motorlarının da önemsediği yani sitenin başta çıkmasına yardımcı elementlerden biridir.

  • Tüm Mobil Cihazlara Tam Uyum
  • Göz Yormayan Renkler
  • Kolay Okunabilir Yazı Tipi
  • Gereksiz Yazılardan Kaçınmak
  • Doğru Yerleşim
  • Kolay Kullanılabilirlik
  • Ürün ya da Hizmeti Ön Plana Çıkarmak

Arama Motorları Odaklı Web Tasarım

Bir web siteniz var ve inanılmaz sade şık kolay kullanılabilen ve mobil cihazlara tam uyumlu ancak arama motorları sitenizi sevmezse, arama sorgularında siteniz ilk sayfalarda yer almaz ise hiç bir anlamı kalmaz. Günümüzde hem kullanıcı dostu hem de arama motorları dostu web sitesi olmazsa olmaz bir bütündür. Arama motorlarının web sitelerini sorgularda başta çıkarması için bir çok parametre vardı eğer bu parametrelerin hepsi birlikte bir bütün olarak doğru uygulanmaz ise hiç bir anlamı kalmaz.

Online Beyin web tasarımı yaparken komple tasarlar, böylece her alanda web siteniz ihtiyaçları karşılar ve eksiksiz bir yapıya kavuşur. Böylece arama motorları sitenizi sever ve sorgulama sonuçlarında daha iyi sıralarda yer alır.

SİZE ÖZEL WEB SİTELERİ

Avukatlara Özel Web Sitesi

Avukatlara ve hukuk bürolarına özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Avukatlara ve hukuk bürolarına yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Doktorlara Özel Web Sitesi

Doktorlara özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Doktorlara ve hekimlere yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Yazarlara Özel Web Sitesi

Yazarlara özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Yazarlara, gazeticelre ve blog yazarlarına yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Eğitim Kurumlarına Özel Web Sitesi

Dershane ve eğitim kurumlarına özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Yabacı dil kursları ve dershanelere yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Otellere Özel Web Sitesi

Otellere özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Özellikle butik otellere yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Barlara Özel Web Sitesi

Barlara özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Gece kulüpleri ve meyhanelere yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Organizasyon Firmalarına Özel Web Sitesi

Ajanslara özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Organizasyon ajanlarına ve fuar hostesi ya da cast ajanslarına yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Modacılara Özel Web Sitesi

Modacılara özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Modacı ve moda tasarımcılarına yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Lojistik Firmalarına Özel Web Sitesi

Lojistik şirketlerine özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Ulaştıma, lojistik ve taşımacılık şirketlerine yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Derneklere Özel Web Sitesi

Derneklere özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Dernek, lokal ve kurumlara yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Kuaförlere Özel Web Sitesi

Kuaförlere özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Kuaför, berber ve özellikle güzellik salonlarına, merkezlerine yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Sanatçılara Özel Web Sitesi

Sanatçılara özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Ünlü kişilere ve kurumlara yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Sigorta Şirketlerine Özel Web Sitesi

Sigorta şirketlerine özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Sigorta ve gümrük şirketlerine yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Kafelere Özel Web Sitesi

Kafelere özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Kafe, restourant, lokanta, pastane gibi mekanlara yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

İnşaat Şirketlerine Özel Web Sitesi

İnşaat işiyle uğraşanlara özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. İnşaat, inşaat malzemeleri satan ve inşaat araçları kiralayan yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.

Hastanelere Özel Web Sitesi

Hastanelere özel tasarımlarla web sitesi hizmeti vermekteyiz. Kliniklere, hastanelere, özel polikliniklere yönelik tecrübeli seo hizmetimiz ile googleda yerinizi alın.