GRAFİK TASARIM

Sade, yaratıcı ve akılda kalıcı tasarımlar ile şirketinizin markalaşma sürecininin tamamını yönetiyoruz.

DOKUN ARA TEKLİF ALE-POSTA İLE TEKLİF ALWHATSAPP İLE TEKLİF AL

OnlineBeyin ekibi; 7/24 ulaşılabilir yapısı ile her an yanınızda.

ÖZGÜN TASARIMLAR

OnlineBeyin sadece şirketinizin hikayesine ve dinamiklerine özel özgün grafik tasarımlar yapar.

AKILDA KALICI TASARIMLAR

OnlineBeyin dikkat çekici ve yaratıcı grafik tasarım çalışmaları ile akılda kalıcı ürünler ortaya çıkarır.

GELECEĞİNİZİ TASARLIYORUZ!


OnlineBeyin sadece grafik tasarım değil, firmanızın geleceğini tasarlar. Kurumsal kimliğiniz, potansiyel müşterinizin gözündeki ilk izleniminiz ve kalitenizdir.
Özellikle kurumsal kimlik kitabı oluştururken şirketinizin analizi, hikayesi, iç ve dış dinamikleri, kurucuları ve tarihçesi ile bir bütün olarak ele alınır ve şirketinize bu bilgiler ışığında sıfırdan kurumsal kimlik renkler, logo ve dahası hazırlanır. Sadece şirketinize özel olarak yapılacak bu çalışma özgünlüğün garantisidir.

GERİDE KALMA

OnlineBeyin ekibi teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürettiği işlere yenilikleri adapte eder. Yenilik

HEDEFİ TUTTUR

OnlineBeyin üretimi web siteler verimlilik garantilidir. Projeye başlarken belirlenen adımlara ve hedeflenen değerlere mutlaka ulaşılır.

MEMNUN KALIN

OnlineBeyin müşteri memnuniyeti odaklı çalışır, her müşterimize özel ihtiyaç analizleri ile müşteriye özel çözümler üretilir ve maksimum fayda amaçlanır.

Markalaşma Yolundaki İlk Adım: Kurumsal Kimlik Nedir?

Şirketlerin pazarlama faaliyetlerinde potansiyel müşterilerine yansıyan, görünen her şey kurumsal kimliktir. Kurumsal kimliğe potansiyel ya da mevcut müşterilerine şirketin kendini ifade etme şeklide diyebiliriz. Kurumsal kimlik yaratıldıktan sonra çok özel bir durum olmaz ise asla değiştirilmezler. Bir şirkete firmaya ilk kez kurumsal kimlik hazırlandığında bu kurumsal kimliğin kitabı da mutlaka hazırlanmılıdır. Kurumsal kimlik kitabı sayesinde şirketler ilerleyen zamanlarda marka bütünlüklerini müşteri algısında korumaya devam ederler. Kurumsal kimlik kitabı sayesinde logolarının nerelerde nasıl kullanılacağı ve basılı materyallerin nasıl yapılacağını kurallarını belirler, logo, diplomat zarf, antetli kağıt, giydirme,cepli dosya gibi olmazsa olmaz tasarımların yapılırken logonun ve renklerin yanlış kullanımını engellerler.

Kurumsal kimlik kullanımda ve yapımında en önemli husus bütün tasarımların amblem yani logoya bağıntılı, ilişkili olmalıdır. Logo renkleri çizim sitilleri ile bütün tasarımların uyum hatta ahenk içinde olması gerekir. Ayrıca yazı tipi gibi karakteristik özellikler asla değişmez, değiştirilmez. İlk tasarlandığında karar verilen yazı tipi kurumsal kimliğin tamamına uygulanmalıdır.

Şirketler İçin Kurumsal Kimliğin Önemi

Kurumsal kimlik şirketinizin en kolay reklam yapma şeklidir. Örneğin şirketinizin kurumsal kimliği yapılırken öyle güzel bir çanta, poşet tasarımı yapılırki onu taşıyan insanlar atmak istemezler ve sürekli onu kullanmak isterler. Ya da harika bir usb bellek tasarımı yaparsınız ve kullanan insanlar hiç yanından ayırmaz be her yerde dikkat çeker. Ya da harika bir bloknot yaptırırsınız sürekli masada kullanılır ve her müşteri sürekli sizin isminizi markanızı ezberler. Bu ve daha bir çok örnekle kurumsal kimliğin önemi bitmez.

SİZE ÖZEL GRAFİK TASARIM ÇALIŞMALARI

Özgün Logo Tasarımı

Tasarlanırken alıntı yapılmamış, esinlenilmemiş sadece sizi anlatan sizin şirketinizin dinamiklerine ve hikayesine uygun logo tasarımı yapıyoruz.

Kartvizit Tasarımı

Yenilikçi ve modern kartvizit tasarımları ile her toplantıda uzatmaktan gurur duyacağınız kartvizit tasarımları yapıyoruz.

Antetli Kağıt

Şirketinize uygun hem güzel gözükecek hem maliyetleri düşürecek antetli kağıt tasarımları yapıyoruz.

Diplomat Zarf

Şirketinizi yansıtan kurumsal kimliğinizin bir parçası diplomat zarf tasarımları yapıyoruz.

Personel ID Kart Tasarımı

Personellerinizin yakalarına asmaktan gurur duyacağı yenilikçi personel id kart tasarımları yapıyoruz.

Personel Üniforma Tasarımları

Hem kullanımı kolay hem maliyetleri düşük hem de şirketinizin kurumsallığına yakışacak personel üniforma tasarımları yapıyoruz.

Araç Giydirme Tasarımları

Şirket araçlarınızı çok daha güzel gösterecek ve her hareketlerinde reklamınızı yapacak akılda kalıcı dikkat çekici araç giydirme tasarımları yapıyoruz.

Promosyon Ürün Tasarımları

Özel günler için şirketinizin adını en iyi şekilde temsil ettirecek özel ürünler için özel tasarımlar yapıyoruz.